در صورت داشتن پرسش، می توانید با جستجو در این بخش و خواندن پرسش و پاسخ های متداول به جواب سوال خود دست پیدا کنید. در صورتیکه پرسش خود یا پاسخ مناسب خود را نیافتید از صفحه تماس با ما پرسش خود را مطرح نمایید.

نحوه ارسال

مشتریان عزیز در تهران می توانند بعد از واریز وجه، با پیک مدل خریداری شده خود را تحویل بگیرند و برای خریداران از سایر شهرها مدل ها با تیپاکس ارسال می شوند.

بدیهی است بهای مدل ها پیش از ارسال دریافت می گردد.

هزینه ارسال

هزینه ارسال ماکت بر عهده خریدار گرامی می باشد.

هزینه در تهران براساس بهای ذکر شده در سرویس الوپیک و برای شهرستان ها براساس وزن بسته می باشد.

بسته بندی

تلاش می شود بهترین مدل بسته بندی و ایمن ترین حالت انجام شود تا مدل در صحت و سلامت کامل به دست مشتری برسد

سفارش مدل از داخل سایت

مدل مورد نظر خود را انتخاب نموده و دکمه ثبت سفارش یا پیش خرید را بزنید. در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما بررسی می گردد و در صورت امکان خرید و وارد کردن مدل، قیمت به شما اعلام می شود. همچنین می توانید از طریق تلگرام ما به شماره ۰۹۳۹۶۶۹۳۰۶۹ کد ماکت یا ماکت های مورد نظر خورد را اعلام نموده و نتیجه را از همان طریق دریافت نمایید.

سفارش مدل هایی که داخل سایت نیستند

اگر مدلی که مدنظر دارید در سایت موجود نمی باشد نیز می توانید نام آن همراه با سازنده یا کد آن و یا حتی تصویر آن را برای ما ارسال کنید. در صورتی که امکان تهیه مدل باشد به شما اعلام می گردد.

واریز وجه

وجه ماکت مورد نظر خود را می توانید به شماره کارت بانک اقتصاد نوین ۶۲۷۴۱۲۱۱۴۸۸۲۶۲۹۰ به نام مهدی سوری واریز نموده و تصویر فیش را برای ما ارسال نمایید.

همچنین از طریق درگاه داخل سایت نیز می توانید وجه مدل خریداری شده را واریز نمایید.

اگر مدل در داخل سایت نمی باشد اعلام بفرمایید تا لینک پرداخت سریع برای شما آماده گردد و به راحتی بتوانید از طریق درگاه پرداخت بانکی وجه مدل را پرداخت نمایید.

سفارش از ایبی

در حال حاضر بدلیل شرایط تحریمی امکان خرید از سایت های مانند آمازون، Ebay و … نیست.

تعویض مدل

تعویض مدل ارسالی فقط براساس شکستگی شدید ناشی از حمل و نقل پستی داخلی یا ایراد کمپانی امکان پذیر خواهد بود. به همین منطور تنها بعد از زمانی که مدل به دست شما می رسد و ایراد داشته باشد امکان مرجوع کردن مدل وجود دارد در غیراینصورت مسئولیتی متوجه فروشگاه خانه مدل نمی باشد.

همچنین مدل رویت شده دیگر امکان مرجوعی نخواهد داشت.

ماکت معیوب

شکستگی یا خرابی ناشی از کمپانی سازنده عیب محسوب می گردد و امکان تعویض آنها می باشد.

مرجوعی مدل

تعویض مدل ارسالی فقط براساس شکستگی شدید ناشی از حمل و نقل پستی داخلی یا ایراد کمپانی امکان پذیر خواهد بود. به همین منطور تنها بعد از زمانی که مدل به دست شما می رسد و ایراد داشته باشد امکان مرجوع کردن مدل وجود دارد در غیراینصورت مسئولیتی متوجه فروشگاه خانه مدل نمی باشد.

همچنین مدل رویت شده دیگر امکان مرجوعی نخواهد داشت.

در صورتی که امکان تعویض مدل نباشد وجه عودت داده خواهد شد.

تعویض مدل و یا عودت وجه بعد از بازگشت مدل به دست فروشگاه خانه مدل و ارزیابی وضعیت امکان پذیر خواهد بود.

فروش ماکت دسته دوم

فروشگاه خانه مدل امکان تعویض مدل مشتری با مدل های موجود در فروشگاه خانه مدل را ندارد. می توانید از لینک زیر برای فروش مدل های خود استفاده نمایید:

www.maketyab.ir

این سایت متعلق به فروشگاه خانه مدل می باشد و لینک آن در فهرست بالایی سایت موجود می باشد. مدل ها علاوه بر سایت در تلگرام نیز بارگذاری خواهند شد.

فروش حضوری

در حال حاضر فروشگاه خانه مدل دفتر فیزیکی ندارد و مدل ها برای شما ارسال می گردند. در صورت نیاز به دیدن مدل هماهنگ نمایید.

همکاری با ما

برای همکاری با ما در زمینه های مختلف اعم از همکاری در فروش، سرمایه گذاری و . . . می توانید با ما تماس بگیرید.